Algemene Voorwaarden & huisregels

Laatst bijgewerkt: 17-7-2024

Op deze algemene voorwaarden is Nederlands recht van toepassing. Er kunnen geen rechten ontleend worden aan vertalingen van deze algemene voorwaarden in een andere taal dan het Nederlands.

 

Wanneer je een bezoek brengt aan De Haagse Toren dien je de volgende voorwaarden in acht te nemen:

  • Het betreden van De Haagse Toren geschiedt op eigen risico.
  • De rondleiding gaat door bij een minimumaantal deelnemers van 4. Als de rondleiding geannuleerd wordt vanwege een te klein aantal deelnemers, worden ticketkopers hierover zo snel mogelijk geïnformeerd doch uiterlijk 30 minuten voor aanvang van de rondleiding. De rondleiding wordt dan zonder kosten verplaatst of ticketkosten worden gerestitueerd.
  • De Haagse Toren is een historische locatie. Respect voor het gebouw en de omgeving is vanzelfsprekend. Als bezoeker ben je aansprakelijk voor door jou aangerichte schade of diefstal.
  • De Haagse Toren is uitsluitend te beklimmen onder begeleiding van een gids.
  • Voor kinderen jonger dan 12 jaar is begeleiding van een volwassene verplicht.
  • Bezoekers van alle leeftijden zijn welkom. Wel is de toren minder toegankelijk voor kleine kinderen en mensen die slecht ter been zijn i.v.m. nauwe doorgangen en de vele traptreden. Er is geen lift.
  • Het is niet toegestaan te eten, drinken en/of te roken in de toren.
  • Het is niet toegestaan om objecten van de toren af te gooien.
  • Het is gedurende de rondleiding niet toegestaan materialen, bagage en/of tassen mee te nemen. Ook statieven, selfiesticks, cameratassen en andere objecten zijn niet toegestaan. Een fotocamera mag wel mee naar boven. Ook een rug- of buikdrager voor een baby is toegestaan.
  • Het is niet toegestaan opnames met een drone te maken.
  • Als je via het internet kaarten hebt gereserveerd en gekocht dien je je e-ticket uiterlijk een kwartier voor aanvang te tonen bij de ticketbalie. Je kunt dit ticket uitprinten of digitaal via je smartphone laten zien.
  • De aanwijzingen van de gids dien je te allen tijde op te volgen.
  • Wanneer je gebruik hebt gemaakt van een kortingstarief moet je de kortingspas of coupon aan de ticketbalie kunnen tonen. Kortingsbonnen worden ingenomen.
  • De rondleidingen starten in de torenhal. De balie bevindt zich door de grote rode deuren aan de voet van de toren (Torenstraat 1).
  • Ga Den Haag is niet verantwoordelijk voor diefstal of letsel, opgelopen tijdens een bezoek aan De Haagse Toren.
  • Een rondleiding duurt ongeveer een uur, tenzij anders aangegeven.
  • De Haagse Toren behoudt zich het recht voor personen de toegang te weigeren, bijvoorbeeld wanneer iemand onder invloed is van alcohol of verdovende middelen of als er sprake is van ordeverstorend gedrag.
  • Je wordt verzocht om tijdens de rondleiding het geluid van je mobiele telefoon uit te zetten.
  • In De Haagse Toren worden geen huisdieren toegelaten, uitgezonderd hulphonden. De hulphond moet voorzien zijn van een goedgekeurd tuigje of hesje van de school, en de eigenaar moet een opleidingspasje kunnen overleggen.
  • Ouders/begeleiders/leraren zijn zelf verantwoordelijk voor het gedrag van hun meegebrachte kinderen/groepsleden/leerlingen.
  • Je kunt maximaal 48 uur voor de start van de rondleiding wijzigingen in het aantal personen doorgeven. Hierna kan geen eventuele restitutie meer verleend worden.
  • De Haagse Toren geeft geen vergoeding bij verlies of diefstal van vooraf gekochte tickets.
  • Als je te laat aanwezig bent voor een rondleiding heb je geen recht op restitutie.
  • Tijdens de rondleiding worden mogelijk foto’s gemaakt. Bij deelname aan een rondleiding ga je er mee akkoord dat deze foto’s gebruikt kunnen worden voor promotionele doeleinden.

Nog vragen? Neem dan contact op met het Dagje Den Haag kantoor:
Bierkade 19
Den Haag, Nederland
E-mail: info@gadenhaag.nl
Telefoon: (+31) 70 747 01 02

Ga Den Haag
Geregistreerd bij de Kamer van Koophandel onder nummer 74335766

Pelgrims

Aanmeldingsformulier

Pelgrims bij De Haagse Toren​

Lopers die zijn aangesloten bij Het Nederlands Genootschap van Sint Jacob kunnen bij De Haagse Toren een stempel halen voor hun pelgrimspaspoort. 

Wil je ook de Toren beklimmen, dan kun je een boeking maken los van een Pelgrim stempel. *Toren beklimming is optioneel.

*Stempelen kan op openingsdagen tussen 12:30-16:00 aan de balie van

 De Haagse Toren. Zie plan je bezoek voor de openingsdagen!